MAMY LAUREATKĘ I MIEJSCA W 29. WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM!
11 kwietnia 2026 r. w IV Liceum Ogólnokształcącym we Włocławku odbył się 29. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Naszą szkołę reprezentowała Julia Lewandowska z klasy VIII, która zaprezentowała utwory „Oddech wiosenny” oraz „Dwie miłości”, zajmując I miejsce! Był to jej pierwszy udział w tym konkursie, a jednocześnie piękny sukces i dowód talentu.
Jury przyznało w tym roku ex aequo po dwa miejsca pierwsze, drugie i trzecie, co pokazuje wysoki poziom występów. Jesteśmy bardzo dumni, że Julka tak godnie reprezentowała naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji recytatorskiej! Bawo, Julko!
MAMY LAUREATKĘ I MIEJSCA W 29. WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM!
Utworzono dnia 13.04.2026, 19:29



