Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Chrostkowie

WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS ... 01.09.2014 - 24.06.2022

     Nadszedł dzień, w którym uczniowie klasy VIII opuszczają mury naszej szkoły – Szkoły Podstawowej im. Bartosza Głowackiego w Chrostkowie, bo… „ Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem (…) Jest jeszcze czas spotkań, przemijania i pożegnań”.

     Minęło osiem lat pobytu w szkole, podczas których dzieci dorastały, dojrzewały, poznawały świat, by stać się nastoletnią młodzieżą. Osiem lat, w czasie których rodziły się pierwsze przyjaźnie, którym towarzyszyły radości i smutki.  To właśnie tu każdy zostawia cząstkę siebie.

      W trakcie uroczystego apelu absolwenci podziękowali wszystkim, którzy ich nauczali, wspierali oraz otaczali opieką. Wyposażeni w wiedzę oraz wartości ruszają w nową podróż, by realizować swoje plany.

     Pamiętajcie, że świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swoje marzenia. Wykorzystujcie zdobytą wiedzę i umiejętności, nieustannie się rozwijajcie. Życzymy powodzenia!

 

     Szanowna Pani dyrektor, drodzy nauczyciele dziękujemy za przekazaną nam umiejętność podejmowania decyzji, za wpojenie szacunku dla ojczyzny i języka. Dziękujemy za niegasnący zapał w przekazywaniu wiedzy, za cierpliwość, szacunek i bezinteresowność Wyuczone regułki, daty i fakty być może ulecą z naszej pamięci, ale wartości, które w nas zaszczepiliście, powinny wkrótce zaowocować. Nie zawsze mogliście być z nas dumni, ale złóżmy to na karb naszej niedojrzałości i dziecięcej naiwności. Dziś już wiemy, że nauczanie drugiego człowieka nie jest sprawą łatwą. Wy szanowni nauczyciele podjęliście się tego obowiązku i zapewniamy, że nie bez efektów. Przygotowaliście nas do zdania najtrudniejszego egzaminu, egzaminu z życia. Wyniki będą zależały już wyłącznie od nas.

     Za wszystko jeszcze raz z całego serca dziękujemy.
 

 

WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS ...

Utworzono dnia 24.06.2022, 06:43

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny