Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Chrostkowie

KONKURSY RECYTATORSKIE

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Kto Ty jesteś? - Polak mały ..." dla przedszkolaków w Klonowie
 
II miejsce - Zofia Litka (5-latki)
 
nagroda Dyrektora szkoły - Laura Krajewska (6-latki)

wyróżnienie -  Blanka Śliwińska (3-latki), Maciej Pipczyński  (4-latki)

XVI Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Znów wędrujemy ciepłym krajem…” w  Czernikowie

III miejsce - Agata Buczkowska kl. IV

I miejsce – Dominik Kuczyński kl. Va

nagroda K-PCEN w Toruniu za ciekawą interpretację utworów K. K. Baczyńskiego – Dominik Kuczyński

nagroda jury młodzieżowego za I miejsce w konkursie – Dominik Kuczyński

nagroda dyrektora Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie – Dominik  Kuczyński

 
XXII Wojewódzki  Konkurs  Recytatorski Poezji i Prozy Poświęconej F. Chopinowi i Muzyce w Szafarni 
- III miejsce Agata Buczkowska kl. IV
 
Konkurs recytatorski "Czarodziej Słowa" pod hasłem "Kto mi odda moje zapatrzenie…?" organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie w wersji online. Konkurs dedykowany pamięci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z okazji 100. rocznicy Jego urodzin oraz Roku Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ogłoszonego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
 
I miejsce - Marcelina Cichowicz  kl. VIII
II miejsce - Julia Nadulska kl. VIII

 

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Znów wędrujemy ciepłym krajem...” w Czernikowie

Nagroda - Dominik Kuczyński kl. IVa

Nagroda główna - Marcelina Cichowicz i Julia Nadulska kl. VIII

 

XXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce w Szafarni

I miejsce - Marcelina Cichowicz  kl. VIII                                                    

wyróżnienie - Julia Nadulska kl. VIII

 

XX Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce w Szafarni

II miejsce - Zuzanna Murawska  kl. VIIIb                                                    

wyróżnienie - Marcelina Cichowicz kl. VII

 

XIII Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego "Znów wędrujemy ciepłym krajem" w Czernikowie

nagroda II stopnia - Zuzanna Murawska kl. VIIb

nagroda III stopnia - Marcelina Cichowicz kl. VI

nagroda Dyrektora SP w Czernikowie - Zuzanna Murawska i Marcelina Cichowicz

 

II Konkurs Recytatorski „Ja i słowo” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie

I miejsce w kategorii klas IV – VI  - Julia Nadulska

I miejsce w kategorii klas VII – VIII  -  Zuzanna Murawska

 

XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Twórców Ziemi Dobrzyńskiej pt. „Dobrze Ziemio”

I miejsce - Marcelina Cichowicz i Julia Nadulska kl. VI

Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie

 Marcelina Cichowicz, Julia Nadulska - dla najlepszych recytatorów

wyróżnienie Czernikowskiego Stowarzyszenia „CZYŻ-NIE” i Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej 

Marcelina Cichowicz - za piękną prezentację tekstów o Ziemi Dobrzyńskiej

 

XXIV Wojewódzki Konkurs Poezji K. K. Baczyńskiego we Włocławku

II miejsce - Marcelina Cichowicz kl. VI

 

XV Kujawsko – Dobrzyński Konkurs Recytatorski w Karnkowie

II miejsce  - Lidia Kępczyńska

III miejsce – Aleksandra Litka

Uczennice przygotowała p. Anna Gołębiewska – Polak

 

XI Przegląd Twórczości Jadwigi Jałowiec  w Lipnie

II miejsce – Marcelina Cichowicz

Wyróżnienie: Lidia Kępczyńska

Uczennice przygotowała p. Anna Gołębiewska – Polak

 

XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K.K. Baczyńskiego „Znów wędrujemy ciepłym krajem…”

Grand Prix – Marcelina Cichowicz

I miejsce – Zuzanna Murawska

Uczennice przygotowała p. Anna Gołębiewska

 

XI Regionalny Konkurs Recytatorski „Dobrze, ziemio…”

II miejsce - Marcelina Cichowicz

Uczennicę przygotowała p. Anna Gołębiewska

 

XXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K.K. Baczyńskiego

I miejsce - Julia Matuszewska

II miejsce - Lidia Kępczyńska

Uczennice przygotowała p. Anna Gołębiewska

 

X Przegląd Twórczości Jadwigi Jałowiec 

„Zadudnię kroplą w srebrnej rynnie”

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce - Marcelina Cichowicz,

II miejsce - Zuzanna Murawska.

W kategorii gimnazjów:

II miejsce - Lidia Kępczyńska

III miejsce - Aleksandra Litka

Uczniów przygotowywała p. Anna Gołębiewska

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny